Back to homepage

Jashtë vëmendjes

Qukës – Qafë Plloçë, rruga që pas 12 vitesh kërkon sërish lekë dhe kohë

Qukës – Qafë Plloçë, rruga që pas 12 vitesh kërkon sërish lekë dhe kohë

🕔14:28, 28.Mar 2021

  Mëngjes i pazakontë marsi në lidhje me pritshmëritë për këtë kohë të vitit – ngrohtësi dhe ndonjë fllad i lehtë pranveror – është krejt e kundërta. Vendin e ka kapluar i ftohti i ndërthurur me një zymtësi mëngjesore, paksa

Read Full Article

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje