17.04.2021

Redaktor
By Redaktor 17 Prill, 2021 19:44

Related Articles

Hetimet për zjarrin tek ‘Casa Italia’, ku mbeti i vdekur 32-vjeçari Arjan Sala kanë mbetur në ngërç për shkak të mungesës së një përgjigjeje nga ana e ekspertizës.

Një kompani shqiptare është vendosur nën hetim për mashtrim kibernetik si dhe dyshohet që të ketë lidhje me rrjetin kriminal ndërkombëtar kibernetik “Gal Barak”.

Kryeministri Edi Rama, gjatë fushatës së sotme në Durrës, foli për termin ‘patronazhist’ dhe shtoi se kjo fjalë është deformuar nga kundërshtarët politikë ndërkohë që krye demokrati Basha ka zhvilluar brenda ditës një tur elektoral me 9 ndalesa nga Saranda në Tropojë.

Presidenti Ilir Meta pasi ka apeluar për pjesëmarrje në votimet e 25 prillit, ka premtuar se gjatë javës para zgjedhjeve do të denoncojë parregullsitë dhe shkeljet për manipulimin e procesit.

I penduari i drejtësisë, Enver Jamaku ka treguar se do të paguhej 300 mijë euro për vrasjen e Domart Konjarit, vrasje kjo e mbetur në tentativë.

Këtë të shtunë ka nisur procesi i vaksinimit për operatorët turistikë dhe që vaksinimi të shtrihet edhe tek punonjësit e fasonerive dhe ata të transportit publik.

Duka i Edinburgut, princi Filip është përcjellë ditën e sotme për në banesën e fundit, në një ceremoni mortore me një numër të kufizuar personash për shkak të rregullave anti-kovid.

Redaktor
By Redaktor 17 Prill, 2021 19:44
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje