Back to homepage

Pas kamerave

SIGMA VIENNA INSURANCE GROUP

🕔13:32, 5.Shk 2024 https://verifikoj.al/wp-content/uploads/2024/02/verifikoj.al_lajm_21-1.mp4 Read Full Article
Tuneli te “Shqiponja” hapet pa u asfaltuar plotësisht

Tuneli te “Shqiponja” hapet pa u asfaltuar plotësisht

🕔19:56, 16.Mar 2021

Fushata elektorale dhe presioni i medias duket se ka përshpejtuar hapjen e tuneleve në ish-sheshin “Shqiponja”. Mesnatën mes të hënës dhe të martës është hapur tuneli nr. 4 i nënkalimit, i cili do të shërbejë si një portë dalëse për

Read Full Article

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje