24.02.2021

Redaktor
By Redaktor 24 Shkurt, 2021 09:31

Related Articles

Nënshkruhet marrëveshja e koaliconeve të partive të djathta “Partia Demokratike-Aleanca për Ndryshim”, partia e Bamir Topit bashkohet me të djathtët.

LSI-ja vendos të kandidojë e vetme në nentë qarqe dhe në tre të tjera bashkohet me PD-në.

Presidenti Ilir Meta kthen ligjin që zgjat afatin e koncesionit  të aeroportit të Rinasit, e konsideron atë antikushtetues.

Lulzim Basha prezanton programin elektoral për energjinë elektrike, premton marrëveshje me Kosovën dhe vënien në punë të HEC-it të Vlorës.

Mbeten të larta shifrat e infektimit me COVID-19 në Shqipëri, ndërkohë hapet spitali Covid ne Elbasan, ai i Durrësit drejt ezaurimit të shtretërve.

Shembja e masivit mineral i merr jetën minatorit 49 vjeçar në Bulqizë, në një minierë private kromi, duke risjellë në vemendje sigurinë në punë në këtë sektor.

SHBA miraton vaksinën Johnson&Johnson, e sigurt dhe efektive vetem me një dozë.

Redaktor
By Redaktor 24 Shkurt, 2021 09:31
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje