19.01.2021

Redaktor
By Redaktor 19 Janar, 2021 15:54

Related Articles

18 janar

Parlamenti votoi marrëveshjen me Pfizer për vaksinat, por deputetët nuk lexuan tekstin e marrëveshjes “sekrete”

 

Tërmeti dhe covid e çuan varfërinë 8 vite pas, thotë një raport i Bankës Botërore për Shqipërinë.

 

LSI dhe PD me lista të ndryshme, por me një qëllim- rrëzimin e Ramës, thotë në një intervistë televizive Monika Kryemadhi, Kryetare e Lëvizjes Socialiste për integrim!

 

Rikthehen bandat në Shkodër, gjobisin tregëtarët, e tregut në lagjen Rus- sipas një investigimi të emisionit Fiks Fare

 

Do të bashkohemi me Shqipërinë– nëse Europa bllokon shtetësinë tonë, thotë në fjalën e hapjes së fushatës Ramush Haradinaj, kandidat për president i Kosovës!

 

Greqia dhe Shqipëria, qendër e përbashkët policore, në Kakavijë për të luftuar krimin ndërkufitar.

 

4 viktima, 292 raste të reja me Covid 19- bilanci i datës 17 janar.

Redaktor
By Redaktor 19 Janar, 2021 15:54
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje