30.01.2021

Redaktor
By Redaktor 30 Janar, 2021 08:48

Related Articles

Nuk bëj luftë të bashkohem me Shqipërinë, tha dje Albin Kurti në përgjigje të një pyetje të bërë nga dy akademikë Britanikë rreth programit të Vetëvendosjes për Bashkimin Kombëtar.

 

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani pengohen në Mitrovicën e Veriut  për të zhvilluar takimet e planifikuara për fushatën e zgjedhjeve të 14 shkurtit, nga një grup të rinjsh serb që hodhën parrulla fyese ndaj shqiptarëve.

 

Mbajtja e maskave bëhet e detyrueshme në transportin publik në Amerikë në një përpjekje për të frenuar infektimet nga covid 19!

 

11 viktima dhe 900 raste të reja me të infektuar gjatë 24 orëve të fundit, bilanci më i rënduar në betejën me covid 19!

 

Të hënën nis furnizmi me vaksinën Pfizer, thonë autoritetet pa bërë të ditur numrin e vaksinave që do të mbërrijnë.

 

Kryeministri Rama gris këpucët në Korçë, poston vetë foton në rrjete sociale dhe rrjeti i përgjigjet duke postuar një foto të ngjashme të ish Presidentit Obama në tavolinën e shtëpisë së Bardhë.

Taksa e sheshtë i jep 50 milionë euro oligarkëve, tha kryeminsitri Rama në përgjigje të propozimit të Partisë Demokratike për taksën  9%, e cila këmbëngul se me këtë taksë çliron ekonominë, bizneset dhe individët.

Redaktor
By Redaktor 30 Janar, 2021 08:48
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje