17.01.2021

Redaktor
By Redaktor 19 Janar, 2021 15:49

Related Articles

7 viktima, 474 të infektuar, – bilanci i 24 orëve të fundit në betejën anticovid në Shqipëri.

 

KESH, paralajmëron përmbytje– nga reshjet e shiut më 22-26 janar, ndaj ka nisur që sot shkarkimet në hidrocentalin e Vau të Dejës!

 

Mes Covid 19 dhe të ftohtit, Ministria e Arsimit gjen zgjidhjen duke sugjeruar që dritaret në klasa të hapen për ajrosje 5-6 herë gjatë mësimit. 

 

Bora në veri dhe juglindje ka shkaktuar probleme në qarkullimin e mjeteve, por akset kombëtare mbeten të hapura.

 

553 vjetori i lindjes Skënderbeut u përkujtua me postime në rrjetet sociale nga drejtuesit e shtetit dhe të politikës.

 

Nuk mohoj ndihmën e BE-së, kritikat i kam për rastin konkret të vaksinës, tha sot kryeminstri Rama në një sqarim në facebook ndaj reagimit të ambasadës franceze lidhur me kritikat ndaj qëndrimit të Francës.

21 parti, dy koalicione dhe 5 nisma qytetare janë regjistruar për marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit në Kosovë.

Redaktor
By Redaktor 19 Janar, 2021 15:49
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Na ndiqni

7.... fjali

Lexo më shumë

Kontekst

Pikëpamje